ÇEŞME KALENDER MOTORYAT KİRALAMA

0 532 618 35 59

 

 

 

 

 

 

 

 

cesme-daily-boat-tourcesme-daily-boat-tour_TÄGLICHE_TOUR_Deutschlandkalender çeşme tekne turu

Çeşmenin Muhteşem Koylarında Yüzmenin Keyfine Varacağınız Günü Birlik Çeşme Tekne Turu Fırsatları Sınırlı Sayıda !Tur Detayları;Saat 10:30'da tur başlamaktadır.18:00'da sona ermektedir.Tur kapsamında aşağıdaki koylara gidilmektedir.Eşek AdasıMavi KoyKış LimanıMercan BoğazıYeşilkoyJandarma KoyuMacri AdasıCenet KoyZümrüt KoyAlibostan KoyuAyayorgiÖğle Yemeği;Mangalda Tavuk, Izagara Veya BalıkNapoliten Soslu MakarnaYeşil SalataPatates SalatasıMavi Koy :Eşek Adası'nın hemen batısında bulunan küçük adanın koylarından biri olan mavi koyun bir diğer adı akvaryum koyudur. Bu adı doğal bir akvaryum gibi sualtını seyredebileceğiniz büyüleyen berrak sularından almaktadır. Su yüzeyinden deniz gözlüğü ile 20 metreye kadar net şekilde izlenebilmektedir. Ortalama derinliği 8 metre olan koyun derinliği 1 metreden başlayarak koyun ağzına doğru 25 metreye kadar çıkar.Eşek Adası :Eski adıyla "GONİ" olarak bilinen günümüzün Eşek Adası Çeşme`den bir saat uzaklıkta, temiz koyları ve konuksever eşekleriyle günübirlik yat gezintileri için ideal bir yerdir. Doğal konumu itibariyle kuzey rüzgarlarına kapalı olan koylarında sualtı ve su üstü sporları yapmaya çok elverişlidir. Adanın tamamı maki ile kaplıdır ve üzerinde yaşayan eşeklerin yaşayabilmesi için rüzgarla çalışan bir tatlı su kuyusu bulunmaktadır.Bahar aylarında yolunuz düşerse sizleri yaban nergisleri, katır tırnakları ve kekiklerin sarhoş eden kokusuyla karşılaşırsınız. Ada tamamen turistik amaçlara hizmet etmekte olduğundan ve Milli Parklar kapsamında olduğundan gece konaklaması mümkün değildir. Adada eşeklerden başka, yaban domuzu ve yabani tavşan bolca bulunmaktadır. Eşekler ve tavşanlar fotoğrafçılara diledikleri kadar pozu marul ve karpuz kabuğu karşılığında sunmaktadırlar.Makri Adası :Dalgıçların sevdiği mekanlardan biri olan Makri Adası turumuzun son durağıdır. Adanın kuzey batısında Yatak Odası olarak adlandırılan minik bir ada bulunmaktadır. Bu isimle anılmasının sebebi duvar renginin kırmızı, zeminin beyaz kumlarla örtülü muhteşem bir sualtı mağarasına sahip olmasıdır. Adada koy olmadığından teknemiz adanın rüzgar almayan güneydoğu tarafına demirler. Burada yüzmek size açık denizde yüzme hissi uyandıracaktır.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HABERLER

Teknede mezuniyet kutlaması, Mezuniyet kutlaması için tekne, En iyi mezuniyet hangi şirkette yapılır, Yatta mezuniyet kutlaması, Lüks mezuniyet kutlaması, En kaliteli mezuniyet kutlaması şirketi, Teknede mezuniyet balosu, Mezuniyet kutlaması partisi, izmir mezuniyet kutlama teknesi, Teknede mezuniyet partisi, Uygun bütçeli mezuniyet kutlaması, Mezuniyet için en iyi tekneler, Teknede mezuniyet yemeği, Mezuniyet balosu organizasyonu, En iyi mezuniyet organizasyon şirketi, Teknede yılsonu partisi, Mezuniyet kutlaması için havai fişek, mezuniyet için ekonomik yatlar, izmir çeşme teknede okul balosu, Teknede mezuniyet için DJ, Mezuniyet için ekonomik tekneler, Teknede okul yemeği, Mezuniyet kutlaması , Teknede mezuniyet kutlaması güvenliği, Mezuniyet kutlaması çeşme tekne turu, Mezuniyet kutlaması için pasta, Mezuniyet kutlaması rezervasyonu, Mezuniyet kutlaması tekne turu, Mezuniyet kutlaması için kiralık tekne, Mezuniyet kutlaması için fotoğrafçı, çeşme adalardateknede mezuniyet kutlaması, Mezuniyet kutlaması için yemek, Mezuniyet kutlaması için video çekimi, İzmir çeşme de mezuniyet kutlaması, Mezuniyet için tekne kiralama fiyatları, Mezuniyet kutlaması için çiçek, Teknede mezuniyet kutlamaları, Mezuniyet için yat kiralama fiyatları, Teknede mezuniyet fiyatları, Teknede mezuniyet organizasyonları, Teknede mezuniyet kutlamaları, Mezuniyet kutlaması kampanya fiyatları, Teknede mezuniyet fırsatları, Yatta mezuniyet fırsatları, Mezuniyet balosu fırsatları

ZİYARET ETTİĞİMİZ KOYLAR

Çeşme Ayayorgi Koyu

Çeşme Eşek Adası

Çeşme Mercan Adası

Çeşme Kış Koyu

Çeşme Jandarma Koyu

Çeşme Paşa Limanı

Çeşme Mavi Koy

Çeşme Akvaryum Koyu

Çeşme Yeşil Koy

Çeşme Mercan Koy

Çeşme Hacettepe Koyu

Çeşme Bademlik koyu

AÇIK BÜFE YEMEK MENÜ

Izgara Balık

Izgara Tavuk Şnitzel

Patates Salatası

Sigara Böreği

Özel Soslu Makarna

Akdeniz Salata

Kola - Fanta - Gazoz

Gruplara Özel Menü Yapılır

YEMEK MENÜ - CATERİNG

Tekne turu organizasyonu

Balık Avı Turları

Özel  Tekne Turları

Gruplara Tekne Turları

Yemek Menüleri

Catering

Ekstra hizmetler

çeşme tekne turu ada turu tekne kiralama organizasyonlarımızı inceleyiniz.html

İLETİŞİM - ONLİNE DESTEK

çeşme tekne turu ada turu tekne kiralama organizasyonlarımızı inceleyiniz.html

ULUSLAR ARASI HİZMET

çeşme tekne turu ada turu tekne kiralama organizasyonlarımızı inceleyiniz.html

 

çeşme tekne turu ada turu tekne kiralama organizasyonlarımızı inceleyiniz.html

 

 

 

Çeşme Motoryat Kiralama - Denizin Tadını Çıkarın

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KALENDER

ÇEŞME MOTOR YAT TEKNE TURU

Mutluluk dileklerimizle merhaba...

İzmir'in en güvenli ve geniş kapsamlı Çeşme motor yat tekne turu 20 yılı aşkın süredir sizlerle birlikteyiz. Firmamız bu alanda yerli ve yabancı konukların bir çok önemli Organizasyonlarına imza atarak, övgüler almıştır.
Deneyimli kadro, seçkin personel ve kalender firmasının teknelerine ve yatlarına özel leziz açık büfe menülerle sizlere profesyonel hizmet sunmaktan kıvanç duyarız.
Gerekli bilgiler için; rezervasyon telefonumuzdan 24 saat hizmetinizdedir. Bizlerle özel anlarını paylaşan Dünya konuklarına ve sayın halkımıza sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Yat Kiralamada Uygun Fiyatlı Gözden Uzak, Sakin Bir Tatil İçin Bizi Arayın. Kiralık Motoryatlarımız ile Tatilinizde Unutulmaz Bir Mavi Tur Yaşayın.
Sosyal Mesafeye Uygun.

Erken Rezervasyon Fırsatı.

Her Şey Dahil Turlar.

Sevgiyle kalınız.

KALENDER ÇEŞME MOTORYAT TEKNE TURU
Çeşme -  İZMİR
0532 618 35 59

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Okul Mezuniyet turları

 Okul mezuniyet partisi

 Teknede Mezuniyet kutlama

 Okul Mezuniyet Eğlence

 Teknede okul yemeği

 Mezuniyet balosu partisi

AÇIK BÜFE YEMEKLİ TURLAR
          

Teknede Şirket Toplantıları

Tekne Şirket Gezi Turları

Bayi Toplantıları ve Gezileri

Çeşme tekne Ada Turları

Çeşme tekne Gezi Turu

Çeşme Yüzme tekne Turu

Bayanlara özel tekne turu

Ailelere özel tekne Turları

Özel Tekne Turları

Balık Avı Turları

Günlük Tekne Turları

Gruplara tekne Turları

Teknede Kahvaltı

Teknede Yılbaşı turları

Doğum günü kutlamaları

HİZMETLER
 

Gemi Düğünleri

Teknede Nikah törenleri

Teknede Nişan törenleri

Teknede Kına Gecesi

Teknede Sünnet Düğünü

Teknede Evlenme Teklifi

Menüler

Catering

Transfer

Ekstra Tekne hizmetleri

İZMİR'DEN ÇEŞME'YE SERVİS

ÇEŞME EĞLENCELERİ çeşme tekne turu

 

GÜNLÜK TURLAR

çeşme tekne turu ada turu tekne kiralama organizasyonlarımızı inceleyiniz.html

çeşme tekne turu ada turu tekne kiralama organizasyonlarımızı inceleyiniz.html

Rezervasyon

0 532 618 35 59

 
 
        

SOSYAL MEDYA  VE İLETİŞİM

Desing by Necdet Akgün

Site içerisindeki yazı ve görseller Telif haklarına tabiidir

www.kalendertekneturu.com